Aplikacione që ju lehtësojnë ditën.

Në Episoft, ne nuk krijojme thjesht zgjidhje dixhitale, por vepra te mirefillta arti, të cilat plotesojne te gjitha nevojat e biznesit tuaj.
Nuk ka rendesi, nëse keni nevojë për, nje aplikacion të personalizuar mbi deshirat tuaja, shërbime IT, konfigurime programesh dentare, apo një faqe interneti të personalizuar, ne deshirojme t'ju krijojme mundesine qe ju, te arrini qellimin tuaj, duke ju ofruar zgjidhje, të cilat i tejkalojnë pritjet tuaja.


EPIDENT

Platforme per KLINIKA DENTARE.

Administrimi i prenotimeve, i pacienteve dhe kartelave te tyre, te pagesave, doktoreve por edhe te preventiveve, teEpisoft Albania bejne te mundur qe ju te kapni mundesine, e te filloni te perdorni nje produkt i konceptuar qe t'ju rrethoje me sherbime cilesore, duke plotesuar nevojat e KLINIKES tuaj, ku gjithcka qe ju duhet, eshte vetem nje klikim larg. Nje program i thjeshte, i paster por edhe mjaft intuitiv, ben te mundur qe dita juaj e punes te jete me e lehte, me e qete, me e kenaqeshme, me e plote.

Episoft Albania

EPILAB

Platforme per LABORATOR DENTAR.

Administrimi i porosive, i klienteve/doktoreve, te pagesave, te laburanteve por edhe te preventivave, etjEpisoft Albania bejne te mundur qe ju te kapni mundesine te perdorni nje produkt i cili ploteson nevojat tuaja 360 grade. Ku gjithcka i duhet nje LABORATORI DENTAR, eshte vetem nje klikim larg. Nje program i thjeshte, i paster por edhe mjaft intuitiv, ben te mundur qe dita juaj e punes te jete me e lehte, me e qete, me e kenaqeshme.

....
Krijim Website te personalizuara

Ne kishim detyrë të krijonim një uebsajt të ri nga e para për të ndihmuar Blue Ocean të krijojë praninë e tyre në internet. Ne e projektuam faqen për të mbajtur temën dhe mesazhin e kompanisë, duke ofruar gjithashtu një përvojë intuitive të përdoruesit. Nga ana e zhvillimit, ne kemi integruar CRM-në e tyre në sajt, kështu që të gjitha format e kontaktit të dorëzuara do të analizohen dhe ruhen drejtpërdrejt në CRM-në e tyre për qasje të lehtë.

...
Instalime dhe konfigurime programesh dentare

Ne ju ndihmojme te instaloni programet e paisjeve tuaja dentare, ju ndihmojme gjithashtu ne konfigurimin e tyre, por edhe ne mirembajtjen e paisjeve tuaja kompjuterike. Ne kete menyre, ju do te jeni i qete nga problemet e paisjeve dhe do te mund te qetesoheni e te merreni me punet tuaja.

...
Custom Website for Healthcare Company

Ne kemi punuar me Jacob Matthew Jeweler's për të krijuar një faqe interneti të re me porosi për dyqanin e tyre të bizhuterive. Uebfaqja e tyre e mëparshme kishte probleme me paraqitjen, lidhje të prishura dhe nuk ofronte një përvojë të shkëlqyer të përdoruesit. Ne projektuam një sajt të ri për ta që është modern, i lehtë për t'u lundruar dhe i lejon vizitorët e faqeve të internetit të shfletojnë mijëra artikuj bizhuterish nga shitësit e tyre, pa u larguar nga faqja. Ne gjithashtu u siguruam që të ndërtonim opsione të shumta filtrimi dhe renditjeje.

...

EPIDENT


PROVO TANI Episoft Albania
EPIDENT - App.
Cloud
EPIDENT - Cloud
Windows
EPIDENT - App.
Android
EPIDENT - App.
MacOS
EPIDENT - App.
Iphone

EPILAB


PROVO TANI Episoft Albania
EPIDENT - App.
Cloud
EPIDENT - Cloud
Windows
EPIDENT - App.
Android
EPIDENT - App.
MacOS
EPIDENT - App.
Iphone
ME CFARE MERREMI

Ne kthejmë Idenë Tuaj në Realitet

Ne jemi të përqendruar te personalizimi. Kjo na jep mundësinë që përkujdesja ndaj jush por edhe shërbimet tona te jene te nje niveli cilesor te larte, duke ofruar zgjidhje inovative per problemet që klientët tanë kane por ende nuk po arrijne t'i kanalizojne ne menyren e duhur. Lejojini vetes tuaj, t'ju ofrojme nje mundesi, nje menyre se si te ndihmojmë biznesin tuaj, te administrohet me mire, me lehte, te rritet, te permiresohet, e te heci i sigurte drejt se ardhmes.. Na kontaktoni, qe te zbuloni më shumë rreth shërbimimeve tona.

About Us Section Background Image
Rreth Nesh

Ne nuk krijojme thjesht nje aplikacion, por nje veper arti, e personalizuar per te plotesuar nevojat dhe deshirat tuaja.

Në Episoft Albania, ne jemi më shumë se thjesht një ndermarrje zhvillimi softuerësh dhe sherbime IT. Ne jemi një ekip zgjidhësish kreativë të problemeve që janë të pasionuar për të ndihmuar bizneset e të gjitha madhësive të kenë sukses. Me qendër në Lushnje - Shqiperi, ne punojmë me klientë në mbarë botën për të hartuar dhe zhvilluar faqe interneti me porosi, aplikacione në internet dhe sherbime IT. Qasja jonë është e thjeshtë: ne e kuptojmë se çdo biznes është unik dhe ne krijojmë zgjidhje të përshtatura për nevojat tuaja specifike. Nga konsultimi fillestar deri te produkti përfundimtar, ne bashkëpunojmë ngushtë me ju për t'u siguruar që zgjidhjet tona i tejkalojnë pritshmëritë tuaja. Zbuloni se çfarë na dallon nga ndermarrjet e tjera dhe si mund t'ju ndihmojmë ta çoni biznesin tuaj në një nivel tjetër..

Lexo me shume

Jeni gati për të transformuar biznesin tuaj?

Na lejoni t'ju ndihmojmë të zhbllokoni potencialin e biznesit tuaj me zgjidhjet tona dixhitale të personalizuara.
Rezervoni një takim falas, duke klikuar më poshtë!

SPMD Properties admin portal screenshot.